Daugavpils novada MTB maratons 2017

Rezultāti 2015

Maratons:

Pusmaratons:

Tautas brauciens:

Maratons

Kopvērtējums
Vieta Numurs Uzvārds Vārds Grupa Pilsēta Komanda Laiks Vid. ātrums
1 121 Brics Raimonds V-30 Pļaviņas 1:10:59 32,12
2 110 Nartišs Reinis V-30 Preiļi Hawaii Express 1:13:03 31,21
3 136 Labanovskis Edmonds V-30 Inciems 1:14:32 30,59
4 109 Škinčs Kaspars V-18 Rēzekne Radisson BLU cycling team 1:14:33 30,58
5 129 Zavoloks Aleksandrs V-18 Saulkrasti Sportlife Cycling Team 1:14:33 30,58
6 51 Pinaitis Marius V-18 Vilnius 1:14:37 30,56
7 54 Skunčikas Tomas V-30 Vilnius FOCUS Vilnius 1:14:40 30,54
8 139 Zilis Aleksandrs V-30 Daugavpils 1:16:54 29,65
9 64 Natalevičius Paulius V-18 Vilnius FOCUS Vilnius 1:16:55 29,64
10 114 Gavenavicius Augustas V-30 Rokiškis 1:16:56 29,64
11 89 Valdonis Renārs V-18 Preiļi LiVelo/BTA 1:16:59 29,62
12 143 Ukins Aivars V-40 1:17:05 29,58
13 32 Deņisovs Sergejs V-40 Daugavpils 1:17:06 29,57
14 31 Kasperavičius Marius V-18 Utena 1:17:06 29,57
15 38 Kaznacenko Timofej V-40 Visaginas SK Snaigė 1:17:55 29,26
16 88 Pastors Guntis V-18 Aglona Livelo/BTA 1:17:58 29,24
17 23 Grauzinis Tautvydas V-18 Utena 1:18:00 29,23
18 34 Rumiancev Viaceslav V-40 Visaginas SK Favoritas 1:18:36 29,01
19 77 Upenieks Artis V-18 Preiļi Aglona 1:21:57 27,82
20 27 Tamošiūnas Darius V-40 Utena Vasare-Madaris Team 1:22:19 27,7
21 112 Noreika Arūnas V-30 Vilnius FOCUS Vilnius 1:22:20 27,69
22 134 Gabšys Aleksandras V-18 1:22:22 27,68
23 95 Vaivads Imants V-40 Rīga LiVelo/BTA 1:22:26 27,66
24 133 Varnas Paulius V-18 1:23:29 27,31
25 3 Miloševičs Aleksandrs V-18 Daugavpils 1:23:33 27,29
26 16 Užuls Valdis V-30 Daugavpils Amatieru klubs “Dal krugaļa” 1:25:17 26,73
27 97 Kornijenko Aleksandrs V-40 Daugavpils LiVelo/BTA 1:26:42 26,3
28 140 Bernāns Aivars V-40 1:27:36 26,03
29 104 Vorotincevs Aleksejs V-18 Daugavpils 1:27:39 26,01
30 90 Grinbergs Gints V-30 Viesīte LiVelo/BTA 1:28:12 25,85
31 138 Pavlovs Juris V-40 Daugavpils 1:29:42 25,42
32 69 Meluškāns Artūrs V-18 Riebiņu novads 1:29:45 25,4
33 75 Pīnups Kaspars V-40 Aglona Aglona 1:29:50 25,38
34 1 Juvženko Aleksejs V-30 Daugavpils TK Sniegpulkstenīte 1:29:54 25,36
35 50 Puida Jānis V-18 Bebrene SSK BEBRA 1:32:33 24,64
36 93 Skirjus Rinolds V-30 Jēkabpils Livelo/BTA 1:33:01 24,51
37 12 Kovaļovs Jevgenijs V-40 Daugavpils 1:33:03 24,5
38 117 Urbonas Jonas V-40 Visaginas Novel 1:33:11 24,47
39 14 Kondratjevs Aleksandrs V-30 Ramava 1:35:47 23,8
40 96 Skrūzmanis Dainis V-40 Līvāni LiVelo/BTA 1:36:01 23,75
41 81 Gajevskis Vjačeslavs V-40 Daugavpils 1:36:14 23,69
42 45 Titovics Aleksejs V-30 Daugavpils TK Sniegpulkstenīte 1:36:38 23,59
43 4 Vasiļišins Ruslans V-30 Daugavpils TK Sniegpulkstenīte 1:37:05 23,48
44 52 Gudulis Guntis V-18 Daugavpils Amatieru klubs “Dal krugaļa” 1:38:59 23,03
45 91 Naglis Andris V-30 Līvāni LiVelo/BTA 1:40:22 22,72
46 151 Avotiņš Normunds V-40 1:41:39 22,43
47 49 Eigims Aleksandrs V-18 Rīga 1:45:14 21,67
48 148 Ļevčenko Romāns V-30 1:47:02 21,3
49 70 Mūrnieks Ainārs V-18 Riebiņu novads 1:51:05 20,53
50 63 Līkums Ilmārs V-40 Mārupe Mārupes Atletico 1:51:09 20,51
51 5 Šeļeho Aleksandrs V-30 Daugavpils Amatieru klubs “Daj krugalja” 1:57:59 19,32
52 6 Fjodorovs Vitālijs V-30 Daugavpils Amatieru klubs “Daj krugalja” 1:59:18 19,11
53 19 Vaļulis Aivis V-18 Krauja Kungsleden 1:59:33 19,07
54 78 Upenieks Ivars V-40 Feimaņi 1:59:59 19
55 44 Vainiņšs Jevgenijs V-30 Svente 2:29:37 15,24
DNF 35 Blinov Artiom V-18 Visaginas SK Favoritas 0:46:46 24,38
DNF 154 Rodčenko Aleksandrs V-18 Daugavpils 0:54:16 21,01
Maratons (V-18)
Vieta Numurs Uzvārds Vārds Grupa Pilsēta Komanda Laiks Vid. Ātrums
1 109 Škinčs Kaspars V-18 Rēzekne Radisson BLU cycling team 1:14:33 30,58
2 129 Zavoloks Aleksandrs V-18 Saulkrasti Sportlife Cycling Team 1:14:33 30,58
3 51 Pinaitis Marius V-18 Vilnius 1:14:37 30,56
4 64 Natalevičius Paulius V-18 Vilnius FOCUS Vilnius 1:16:55 29,64
5 89 Valdonis Renārs V-18 Preiļi LiVelo/BTA 1:16:59 29,62
6 31 Kasperavičius Marius V-18 Utena 1:17:06 29,57
7 88 Pastors Guntis V-18 Aglona Livelo/BTA 1:17:58 29,24
8 23 Grauzinis Tautvydas V-18 Utena 1:18:00 29,23
9 77 Upenieks Artis V-18 Preiļi Aglona 1:21:57 27,82
10 134 Gabšys Aleksandras V-18 1:22:22 27,68
11 133 Varnas Paulius V-18 1:23:29 27,31
12 3 Miloševičs Aleksandrs V-18 Daugavpils 1:23:33 27,29
13 104 Vorotincevs Aleksejs V-18 Daugavpils 1:27:39 26,01
14 69 Meluškāns Artūrs V-18 Riebiņu novads 1:29:45 25,4
15 50 Puida Jānis V-18 Bebrene SSK BEBRA 1:32:33 24,64
16 52 Gudulis Guntis V-18 Daugavpils Amatieru klubs “Dal krugaļa” 1:38:59 23,03
17 49 Eigims Aleksandrs V-18 Rīga 1:45:14 21,67
18 70 Mūrnieks Ainārs V-18 Riebiņu novads 1:51:05 20,53
19 19 Vaļulis Aivis V-18 Krauja Kungsleden 1:59:33 19,07
DNF 35 Blinov Artiom V-18 Visaginas SK Favoritas 0:46:46 24,38
DNF 154 Rodčenko Aleksandrs V-18 Daugavpils 0:54:16 21,01
Maratons (V-30)
Vieta Numurs Uzvārds Vārds Grupa Pilsēta Komanda Laiks Vid. Ātrums
1 121 Brics Raimonds V-30 Pļaviņas 1:10:59 32,12
2 110 Nartišs Reinis V-30 Preiļi Hawaii Express 1:13:03 31,21
3 136 Labanovskis Edmonds V-30 Inciems 1:14:32 30,59
4 54 Skunčikas Tomas V-30 Vilnius FOCUS Vilnius 1:14:40 30,54
5 139 Zilis Aleksandrs V-30 Daugavpils 1:16:54 30,44
6 114 Gavenavicius Augustas V-30 Rokiškis 1:16:56 29,64
7 112 Noreika Arūnas V-30 Vilnius FOCUS Vilnius 1:22:20 27,69
8 16 Užuls Valdis V-30 Daugavpils Amatieru klubs “Dal krugaļa” 1:25:17 26,73
9 90 Grinbergs Gints V-30 Viesīte LiVelo/BTA 1:28:12 25,85
10 1 Juvženko Aleksejs V-30 Daugavpils TK Sniegpulkstenīte 1:29:54 25,36
11 93 Skirjus Rinolds V-30 Jēkabpils Livelo/BTA 1:33:01 24,51
12 14 Kondratjevs Aleksandrs V-30 Ramava 1:35:47 23,8
13 45 Titovics Aleksejs V-30 Daugavpils TK Sniegpulkstenīte 1:36:38 23,59
14 4 Vasiļišins Ruslans V-30 Daugavpils TK Sniegpulkstenīte 1:37:05 23,48
15 91 Naglis Andris V-30 Līvāni LiVelo/BTA 1:40:22 22,72
16 148 Ļevčenko Romāns V-30 1:47:02 21,3
17 5 Šeļeho Aleksandrs V-30 Daugavpils Amatieru klubs “Daj krugalja” 1:57:59 19,32
18 6 Fjodorovs Vitālijs V-30 Daugavpils Amatieru klubs “Daj krugalja” 1:59:18 19,11
19 44 Vainiņšs Jevgenijs V-30 Svente 2:29:37 15,24
Maratons (V-40)
Vieta Numurs Uzvārds Vārds Grupa Pilsēta Komanda Laiks Vid. Ātrums
1 143 Ukins Aivars V-40 1:17:05 29,58
2 32 Deņisovs Sergejs V-40 Daugavpils 1:17:06 29,57
3 38 Kaznacenko Timofej V-40 Visaginas SK Snaigė 1:17:55 29,26
4 34 Rumiancev Viaceslav V-40 Visaginas SK Favoritas 1:18:36 29,01
5 27 Tamošiūnas Darius V-40 Utena Vasare-Madaris Team 1:22:19 27,7
6 95 Vaivads Imants V-40 Rīga LiVelo/BTA 1:22:26 27,66
7 97 Kornijenko Aleksandrs V-40 Daugavpils LiVelo/BTA 1:26:42 26,3
8 140 Bernāns Aivars V-40 1:27:36 26,03
9 138 Pavlovs Juris V-40 Daugavpils 1:29:42 25,42
10 75 Pīnups Kaspars V-40 Aglona Aglona 1:29:50 25,38
11 12 Kovaļovs Jevgenijs V-40 Daugavpils 1:33:03 24,5
12 117 Urbonas Jonas V-40 Visaginas Novel 1:33:11 24,47
13 96 Skrūzmanis Dainis V-40 Līvāni LiVelo/BTA 1:36:01 23,75
14 81 Gajevskis Vjačeslavs V-40 Daugavpils 1:36:14 23,69
15 151 Avotiņš Normunds V-40 1:41:39 22,43
16 63 Līkums Ilmārs V-40 Mārupe Mārupes Atletico 1:51:09 20,51
17 78 Upenieks Ivars V-40 Feimaņi 1:59:59 19

Pusmaratons

Pusmaratons (vīrieši/sievietes informatīvs kopsavilkums)
Vieta Numurs Uzvārds Vārds Grupa Pilsēta Komanda Laiks Vid. Ātrums
1 137 Uzols Aivars V-50 0:38:23 29,7
2 76 Pīnups Mārcis V-17 Daugavpils DTC Jaunība 0:39:56 28,55
3 62 Čižys Augintas V-17 Visaginas Ignalinos dviračių klubas 0:41:08 27,71
4 111 Noreikienė Kristina S-21 Vilnius FOCUS Vilnius 0:41:12 27,67
5 106 Kuzņecovs Juris V-50 Viesītes. nov. LiVelo/BTA 0:42:04 27,1
6 18 Luksts Ilmārs PV Jēkabpils 0:43:17 26,34
7 39 Kaznacenko Valentin V-17 Visaginas SK Snaigė 0:44:15 25,76
8 85 Pastors Edgars V-17 Aglona LiVelo/BTA 0:44:23 25,69
9 115 Stafeckis Ēriks V-17 Varakļāni 0:46:34 24,48
10 13 Kugelevics Vladislavs PV Daugavpils TK Sniegpulkstenīte 0:46:44 24,39
11 21 Kaznačenko Julija S-40 Visaginas SK Snaigė 0:46:47 24,37
12 98 Valdonis Leonīds V-50 Preiļi LiVelo/BTA 0:46:48 24,36
13 82 Čižys Vadimas PV Aglona LiVelo/BTA 0:48:34 23,47
14 71 Meluškāns Voldemārs V-50 Preiļi 0:48:43 23,4
15 80 Gajevskis Artjoms V-17 Daugavpils DTC Jaunība 0:48:47 23,37
16 53 Pavļukova Ļubova S-40 Daugavpils OK Stiga 0:48:50 23,34
17 17 Drizļionoks Aleksandrs PV Daugavpils TK Sniegpulkstenīte 0:48:51 23,34
18 120 Čāmāns Kaspars PV Ilūkste 0:49:38 22,97
19 37 Andrejevs Aleksandrs PV Daugavpils 0:49:51 22,87
20 124 Štrauss Aivars V-50 Bebrene 0:50:03 22,78
21 73 Gevaļa Linda S-21 Rēzekne LiVelo / BTA 0:50:07 22,75
22 135 Pastors Jānis PV 0:50:09 22,73
23 68 Iljins Viktors PV Daugavpils TK Sniegpulkstenīte 0:50:20 22,65
24 100 Bauska Evita S-21 Viesīte LiVelo/BTA 0:52:34 21,69
25 28 Чекмазов Константин PV Visaginas 0:52:48 21,59
26 150 Kurmis Jēkabs V-17 0:52:49 21,58
27 59 Sapožnikova Anastasija S-20 Visaginas SK Snaigė 0:52:53 21,56
28 107 Vilcāne Anita S-40 Preiļi 0:53:25 21,34
29 48 Eitminovičs Igors PV Rīga 0:53:55 21,14
30 116 Vanags Guntars PV Daugavpils 0:55:04 20,7
31 103 Burneikaitė Gustė S-20 Visaginas SK Snaigė 0:55:05 20,7
32 36 Jesipionok Ana S-20 Visaginas SK Favoritas 0:55:20 20,6
33 20 Sidlovska Inna S-40 Ilūkste 0:56:17 20,25
34 61 Rinkevičs Viktors PV Daugavpils 0:56:31 20,17
35 99 Upītis Juris V-50 Jēkabpils Livelo/BTA 0:56:50 20,06
36 113 Salin Sergej PV Visaginas 0:57:36 19,79
37 30 Aprups Vjačeslavs V-50 Krāslava 0:57:38 19,77
38 141 Braško Baiba S-21 0:57:39 19,74
39 102 Šatravka Vladislav V-17 Visaginas SK Snaigė 0:57:45 19,74
40 147 Gridasovs Dmitrijs PV Daugavpils 0:57:49 19,72
41 7 Luzgins Dmitrijs PV Daugavpils Funnyland.lv 0:59:08 19,28
42 119 Krumina Alla S-40 Daugavpils 0:59:29 19,17
43 144 Gusevs Genadijs PV 0:59:30 19,16
44 58 Žaklīna Reine S-20 Ilūkste TK Sniegpulkstenīte 1:02:23 18,27
45 101 Nikulins Fjodors PV Daugavpils 1:05:29 17,41
46 122 Saušs Romāns V-60 Vabole 1:06:49 17,06
47 33 Beļevičs Vjačeslavs PV Daugavpils 1:10:13 16,24
48 149 Juškevičs Silvestrs V-17 1:12:01 15,83
49 105 Purvinska Anita S-40 Ilūkste 1:14:39 15,27
Pusmaratons (vīrieši kopvērtējums)
Vieta Numurs Uzvārds Vārds Grupa Pilsēta Komanda Laiks Vid. Ātrums
1 137 Uzols Aivars V-50 0:38:23 29,7
2 76 Pīnups Mārcis V-17 Daugavpils DTC Jaunība 0:39:56 28,55
3 62 Čižys Augintas V-17 Visaginas Ignalinos dviračių klubas 0:41:08 27,71
4 106 Kuzņecovs Juris V-50 Viesītes. nov. LiVelo/BTA 0:42:04 27,1
5 18 Luksts Ilmārs PV Jēkabpils 0:43:17 26,34
6 39 Kaznacenko Valentin V-17 Visaginas SK Snaigė 0:44:15 25,76
7 85 Pastors Edgars V-17 Aglona LiVelo/BTA 0:44:23 25,69
8 115 Stafeckis Ēriks V-17 Varakļāni 0:46:34 24,48
9 13 Kugelevics Vladislavs PV Daugavpils TK Sniegpulkstenīte 0:46:44 24,39
10 98 Valdonis Leonīds V-50 Preiļi LiVelo/BTA 0:46:48 24,36
11 82 Čižys Vadimas PV Aglona LiVelo/BTA 0:48:34 23,47
12 71 Meluškāns Voldemārs V-50 Preiļi 0:48:43 23,4
13 80 Gajevskis Artjoms V-17 Daugavpils DTC Jaunība 0:48:47 23,37
14 17 Drizļionoks Aleksandrs PV Daugavpils TK Sniegpulkstenīte 0:48:51 23,34
15 120 Čāmāns Kaspars PV Ilūkste 0:49:38 22,97
16 37 Andrejevs Aleksandrs PV Daugavpils 0:49:51 22,87
17 124 Štrauss Aivars V-50 Bebrene 0:50:03 22,78
18 135 Pastors Jānis PV 0:50:09 22,73
19 68 Iljins Viktors PV Daugavpils TK Sniegpulkstenīte 0:50:20 22,65
20 28 Чекмазов Константин PV Visaginas 0:52:48 21,59
21 150 Kurmis Jēkabs V-17 0:52:49 21,58
22 48 Eitminovičs Igors PV Rīga 0:53:55 21,14
23 116 Vanags Guntars PV Daugavpils 0:55:04 20,7
24 61 Rinkevičs Viktors PV Daugavpils 0:56:31 20,17
25 99 Upītis Juris V-50 Jēkabpils Livelo/BTA 0:56:50 20,06
26 113 Salin Sergej PV Visaginas 0:57:36 19,79
27 30 Aprups Vjačeslavs V-50 Krāslava 0:57:38 19,74
28 102 Šatravka Vladislav V-17 Visaginas SK Snaigė 0:57:45 19,74
29 147 Gridasovs Dmitrijs PV Daugavpils 0:57:49 19,72
30 7 Luzgins Dmitrijs PV Daugavpils Funnyland.lv 0:59:08 19,28
31 144 Gusevs Genadijs PV 0:59:30 19,16
32 101 Nikulins Fjodors PV Daugavpils 1:05:29 17,41
33 122 Saušs Romāns V-60 Vabole 1:06:49 17,06
34 33 Beļevičs Vjačeslavs PV Daugavpils 1:10:13 16,24
35 149 Juškevičs Silvestrs V-17 1:12:01 15,83
Pusmaratons (V-17)
Vieta Numurs Uzvārds Vārds Grupa Pilsēta Komanda Laiks Vid. Ātrums
1 76 Pīnups Mārcis V-17 Daugavpils DTC Jaunība 0:39:56 28,55
2 62 Čižys Augintas V-17 Visaginas Ignalinos dviračių klubas 0:41:08 27,71
3 39 Kaznacenko Valentin V-17 Visaginas SK Snaigė 0:44:15 25,76
4 85 Pastors Edgars V-17 Aglona LiVelo/BTA 0:44:23 25,69
5 115 Stafeckis Ēriks V-17 Varakļāni 0:46:34 24,48
6 80 Gajevskis Artjoms V-17 Daugavpils DTC Jaunība 0:48:47 23,37
7 150 Kurmis Jēkabs V-17 0:52:49 21,58
8 102 Šatravka Vladislav V-17 Visaginas SK Snaigė 0:57:45 19,74
9 149 Juškevičs Silvestrs V-17 1:12:01 15,83
Pusmaratons (V-50)
Vieta Numurs Uzvārds Vārds Grupa Pilsēta Komanda Laiks Vid. Ātrums
1 137 Uzols Aivars V-50 0:38:23 29,7
2 106 Kuzņecovs Juris V-50 Viesītes. nov. LiVelo/BTA 0:42:04 27,1
3 98 Valdonis Leonīds V-50 Preiļi LiVelo/BTA 0:46:48 24,36
4 71 Meluškāns Voldemārs V-50 Preiļi 0:48:43 23,4
5 124 Štrauss Aivars V-50 Bebrene 0:50:03 22,78
6 99 Upītis Juris V-50 Jēkabpils Livelo/BTA 0:56:50 20,06
7 30 Aprups Vjačeslavs V-50 Krāslava 0:57:38 19,77
Pusmaratons (V-60)
Vieta Numurs Uzvārds Vārds Grupa Pilsēta Komanda Laiks Vid. Ātrums
1 122 Saušs Romāns V-60 Vabole 1:06:49 17,06
Pusmaratons (sievietes kopvērtējums)
Vieta Numurs Uzvārds Vārds Grupa Pilsēta Komanda Laiks Vid. Ātrums
1 111 Noreikienė Kristina S-21 Vilnius FOCUS Vilnius 0:41:12 27,67
2 21 Kaznačenko Julija S-40 Visaginas SK Snaigė 0:46:47 24,37
3 53 Pavļukova Ļubova S-40 Daugavpils OK Stiga 0:48:50 23,34
4 73 Gevaļa Linda S-21 Rēzekne LiVelo / BTA 0:50:07 22,75
5 100 Bauska Evita S-21 Viesīte LiVelo/BTA 0:52:34 21,69
6 59 Sapožnikova Anastasija S-20 Visaginas SK Snaigė 0:52:53 21,56
7 107 Vilcāne Anita S-40 Preiļi 0:53:25 21,34
8 103 Burneikaitė Gustė S-20 Visaginas SK Snaigė 0:55:05 20,7
9 36 Jesipionok Ana S-20 Visaginas SK Favoritas 0:55:20 20,6
10 20 Sidlovska Inna S-40 Ilūkste 0:56:17 20,25
11 141 Braško Baiba S-21 0:57:39 19,74
12 119 Krumina Alla S-40 Daugavpils 0:59:29 19,17
13 58 Žaklīna Reine S-20 Ilūkste TK Sniegpulkstenīte 1:02:23 18,27
14 105 Purvinska Anita S-40 Ilūkste 1:14:39 15,27
Pusmaratons (S-20)
Vieta Numurs Uzvārds Vārds Grupa Pilsēta Komanda Laiks Vid. Ātrums
1 59 Sapožnikova Anastasija S-20 Visaginas SK Snaigė 0:52:53 21,56
2 103 Burneikaitė Gustė S-20 Visaginas SK Snaigė 0:55:05 20,7
3 36 Jesipionok Ana S-20 Visaginas SK Favoritas 0:55:20 20,6
4 58 Žaklīna Reine S-20 Ilūkste TK Sniegpulkstenīte 1:02:23 18,27
Pusmaratons (S-21)
Vieta Numurs Uzvārds Vārds Grupa Pilsēta Komanda Laiks Vid. Ātrums
1 111 Noreikienė Kristina S-21 Vilnius FOCUS Vilnius 0:41:12 27,67
2 73 Gevaļa Linda S-21 Rēzekne LiVelo / BTA 0:50:07 22,75
3 100 Bauska Evita S-21 Viesīte LiVelo/BTA 0:52:34 21,69
4 141 Braško Baiba S-21 0:57:39 19,74
Pusmaratons (S-40)
Vieta Numurs Uzvārds Vārds Grupa Pilsēta Komanda Laiks Vid. Ātrums
1 21 Kaznačenko Julija S-40 Visaginas SK Snaigė 0:46:47 24,37
2 53 Pavļukova Ļubova S-40 Daugavpils OK Stiga 0:48:50 23,34
3 107 Vilcāne Anita S-40 Preiļi 0:53:25 21,34
4 20 Sidlovska Inna S-40 Ilūkste 0:56:17 20,25
5 119 Krumina Alla S-40 Daugavpils 0:59:29 19,17
6 105 Purvinska Anita S-40 Ilūkste 1:14:39 15,27

Tautas brauciens

Tautas brauciens (kopsavilkums)
Vieta Numurs Uzvārds Vārds Grupa Pilsēta Komanda Laiks Vid. ātrums
1 66 Macijevskis Armands TV Šēdere 0:12:01 24,97
2 84 Macijevskis Juris TV Ilūkstes novads 0:12:28 24,06
3 108 Vilcāns Deins TV Preiļi 0:15:00 20
4 125 Andrejeva Polina TS Daugavpils BTA 0:17:46 16,89
5 142 Jaudzems Mareks TV 0:17:52 16,79
6 153 Skrūzmane Anna Gabriela TS Līvāni LiVelo/BTA 0:18:31 16,2
7 43 Andrejeva Elīza TS Daugavpils 0:20:48 14,42
8 126 Kolembeta Anastasija TS BTA 0:21:33 13,92
9 131 Miglāne Evita TS 0:23:20 12,86
10 132 Miglāne Ineta TS 0:23:20 12,86
11 130 Miglāns Edgars TV 0:23:20 12,86
12 152 Skrūzmane Beāta TS Līvāni LiVelo/BTA 0:23:28 12,78
13 9 Luzgina MIla TS Daugavpils Funnyland.lv 0:28:28 10,54
14 8 Luzgina Iļmira TS Daugavpils Funnyland.lv 0:28:28 10,54
15 127 Mosura Lilija TS BTA 0:29:57 10,02
16 128 Ščurkovska Regīna TS BTA 0:30:15 9,92
17 146 Utināns Maigurs TV 0:38:11 7,86
18 145 Utināns Aldonis TV 0:38:11 7,86
19 47 Sarajevs Iļja TV Daugavpils 0:38:23 7,82
20 72 Šustovs Kaspars TV Preiļi 1:06:04 4,54
21 123 Sauša Diāna TS 1:06:14 4,53
Vīrieši: Tautas brauciens
Vieta Numurs Uzvārds Vārds Grupa Pilsēta Komanda Laiks Vid. ātrums
1 66 Macijevskis Armands TV Šēdere 0:12:01 24,97
2 84 Macijevskis Juris TV Ilūkstes novads 0:12:28 24,06
3 108 Vilcāns Deins TV Preiļi 0:15:00 20
4 142 Jaudzems Mareks TV 0:17:52 16,79
5 130 Miglāns Edgars TV 0:23:20 12,86
6 146 Utināns Maigurs TV 0:38:11 7,86
7 145 Utināns Aldonis TV 0:38:11 7,86
8 47 Sarajevs Iļja TV Daugavpils 0:38:23 7,82
9 72 Šustovs Kaspars TV Preiļi 1:06:04 4,54
Sievietes: Tautas brauciens
Vieta Numurs Uzvārds Vārds Grupa Pilsēta Komanda Laiks Vid. ātrums
1 125 Andrejeva Polina TS Daugavpils BTA 0:17:46 16,89
2 153 Skrūzmane Anna Gabriela TS Līvāni LiVelo/BTA 0:18:31 16,2
3 43 Andrejeva Elīza TS Daugavpils 0:20:48 14,42
4 126 Kolembeta Anastasija TS BTA 0:21:33 13,92
5 131 Miglāne Evita TS 0:23:20 12,86
6 132 Miglāne Ineta TS 0:23:20 12,86
7 152 Skrūzmane Beāta TS Līvāni LiVelo/BTA 0:23:28 12,78
8 9 Luzgina MIla TS Daugavpils Funnyland.lv 0:28:28 10,54
9 8 Luzgina Iļmira TS Daugavpils Funnyland.lv 0:28:28 10,54
10 127 Mosura Lilija TS BTA 0:29:57 10,02
11 128 Ščurkovska Regīna TS BTA 0:30:15 9,92
12 123 Sauša Diāna TS 1:06:14 4,53